O Nas

Polski Portal Pracy na Morzu CREW POLAND to innowacyjna strona  zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla agencji oraz firm rekrutujących pracowników w branży morskiej.

 

Polski Portal Pracy na Morzu CREW POLAND  stworzony został przez doświadczony personel, posiadający długoletnie doświadczenie morskie, jak również przez osoby mające wieloletni staż w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

 

CREW POLAND nie jest agencją pośrednictwa pracy i działa tylko jako portal informacyjny.

 

Jesteśmy elastyczni, słuchamy Państwa opinii i zmieniamy się, aby w jeszcze większym stopniu zaspokajać potrzeby morskiego rynku pracy i skupić się na celu najważniejszym – skutecznej rekrutacji i satysfakcji Wszystkich Naszych Klientów.

 

Oddajemy w Państwa ręce narzędzie, które pozwoli:

 

 -  Kandydatom na dotarcie do większej grupy potencjalnych pracodawców poprzez zamieszczenie w bazie aktualnej, przejrzystej i kompletnej aplikacji oraz na promowanie swojej aplikacji, jak również na przegląd bogatej bazy ofert pracy

 

- Agencjom i firmom rekrutującym na zamieszczenie ofert pracy z możliwością nadania im priorytetu lub wyróżnienia oraz na tworzenie i zarządzanie procesem rekrutacji, a także na przegląd bazy aplikacji Kandydatów.

 

INFORMACJE O WŁAŚCICIELU PORTALU:

 

Crew International Sp. z o.o.

ul. Sudecka 11

71-497 Szczecin

 

Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem

KRS: 0000551636, NIP: 8513183352, REGON: 361207879.

Nasza strona tworzona jest dla ludzi morza, przez ludzi ściśle z nim związanych. Pragniemy aby portal CREW POLAND był dla Państwa pomocny, dlatego  jesteśmy wdzięczni za przesłanie nam swoich opinii, uwag lub pytań dotyczących naszego serwisu.